Rüyada ölmüş babanın kafasını görmek

Rüyada ölmüş babanın kafasını görmek borçlarının, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına, parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına, kazancını arttıracağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, ancak hemen ardından büyük bir atılım yapılarak çok iyi bir iş hayatına sahip olunacağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babanın kafasını gördüyseniz:

  • Özel veya iş hayatınızda ek görev veya sorumluluklar söz konusu olabilir.

Rüyada ölmüş babanın kafasını görmek sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada babanın kafasını kesmek yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, her zaman çok mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada babanın kızının kafasını kesmesi kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, dualarının kabul olacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin sadece kafasını görmek kişinin her zaman sosyal biri olacağına, girdiği ortamlarda da hep ilgi odağı haline geleceğine, umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babanın çay demlemesi onun peşinden çok koşup, çok yorulacağına, giderileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş babanın eve gelmesi hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş babanın küs olması maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeden yaşanacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine ve işlerindeki bozulmaların sebebini araştırıp bir daha tekrarlanmaması için önlem alacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş babanın üşümesi insanlara olan güvenini kaybedeceğine, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments