Rüyada ölü lağım faresi görmek

Rüyada ölü lağım faresi görmek elinin bollaşmasına vesile olacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve  ona en uygun şekilde yaşanacağına, birlik ve dayanışma halinde olacağına, bazı şeylerin ortaya çıkacağına, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, kendisine olan güvenini ve yaşama karşı cesaretini yitireceğine delalet eder.

Rüyada ölü lağım faresi gördüyseniz:

  • O sizin kendisine karşı dürüst olmadığınızı düşünüp birtakım endişelere kapılıyor.

Rüyada lağım faresi problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, sağlığına kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölü lağım faresi görmek ancak bu durumdan kurtulmak için işi bilen kimselerden fikir alacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada lağım faresi kovalamak kısmetlerinin çoğalacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yakın bir zamanda da vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına inanılır.

Rüyada evde lağım faresi görmek güzel başlayan bir ortaklığın işlerin kötü gitmesi üzerine bitme noktasına gelineceğine ve sıkıntıdan ötürü neredeyse hasta olunacağına, bunun için çok büyük ve çok doğru bir karar vermesi gerektiğine, vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına işarettir.

Rüyada lağım faresi ölüsü görmek zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada tuvalette lağım faresi görmek kız çocuğunun olacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına tabir olunur.

Rüyada sokakta lağım faresi görmek kısa süre içinde büyük atılımlar gerçekleştireceğine, kötü kişilere yakın olacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek çoğalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını terk edeceğine işarettir.

Rüyada lağım faresi ve kedi görmek sevdiği insana kavuşacağına, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.