Rüyada poğaça yediğini görmek

Rüyada poğaça yediğini görmek projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, hayırlı ve güzel işler yapacağına ve insanlar arasında saygın kimse haline geleceğine, aralarındaki bağın daha da kuvvetleneceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına, aralarındaki sevgi, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine işaret eder.

Rüyada poğaça yediğini gördüyseniz:

  • Bazı konuların detaylı değerlendirmesini yapabilir, en ufak nüansı dahi kaçırmama çabasında olabilirsiniz.

Rüyada poğaça yediğini görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, elinde bulunan kazancı bu işe yatırdığı için çok sıkıntı çekeceğine, yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin poğaça yediğini görmek emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına inanılır.

Rüyada simit poğaça yediğini görmek işinin gücünün de hep rast gideceğine, işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kek pogaca yapmak adını aklamayı başaracağına, itibarını geri kazanacağına, böylece tabiri caizse adeta kendisini yeniden doğmuş gibi rahat, hafif ve iyi hissedeceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine yorulur.

Rüyada mayalı poğaça sorunlarla ve tartışmalarla dolu bir döneme girileceğine, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, doğru olanı seçeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada poğaça görmek kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar göreceğine bu durumlardan ötürü çok zor zamanlardan geçerek iflasın eşiğine geleceğine ancak eş, dost ve akrabalarından alacağı yardım sayesinde çok zor durumlardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada poğaça vermek tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, üzüntülü bir döneme girileceğine, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına tabir olunur.

Rüyada poğaça kokusu zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, çok büyük başarılar kazanılacağına, uzun bir süreden beri çok istenen bir mevkiye terfi edileceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments