Rüyada sağlığına kavuştuğunu görmek

Rüyada sağlığına kavuştuğunu görmek zor geçen bir iş döneminin kolay bir şekilde atlatılacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada sağlığına kavuştuğunu gördüyseniz:

  • Harcamalarınızı kontrol altında tutmamanız durumunda maddi problemler söz konusu olabilir.

Rüyada sağlığına kavuştuğunu görmek geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, gözyaşının dineceğine alamet eder.

Rüyada eski sağlığına kavuştuğunu görmek maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına, geçim derdine düşeceğine, rakiplerine yenileceğine, iş ve kazanç kaybına uğrayacağına işaret eder.

Rüyada hasta birinin sağlığına kavuştuğunu görmek yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, rüya sahibinin kurulu bir düzeni olacağına, bu sayede sabit gelire sahip olup, elinin dara düşmeyeceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğinle kavuştuğunu görmek sıkılacağı bir haber almaya, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevdiği kişiye kavuştuğunu görmek fırsatların daha büyük getirileri olacağına, yüksek bir makamı olacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgiliyle kavuştuğunu görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, maddi imkânlarının bir ömür konfor içinde yaşaması için ona yeteceğine, keyfinin yerine geleceğine, işlerinin açılacağına işarettir.

Rüyada sevenlerin kavuştuğunu görmek karşısına yeni imkanlar çıkacağına, kardeşler arasında uzun zamandan beri yaşanan büyük tartışmaların sonlanacağına delalettir.

Rüyada leyla ile mecnunun kavustugunu gormek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun bu sayede çözüme kavuşacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments