Rüyada sevgili olmadığın birini görmek

Rüyada sevgili olmadığın birini görmek parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine, başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, kısmet alacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların uzun bir zaman süreceğine, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, bu sayede daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, çok rahat edeceğine, insanları hak yoluna çağıracağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine işarettir.

Rüyada sevgili olmadığın birini gördüyseniz:

  • Siz evli bir erkekseniz eşiniz ya da eşinizin annesi tarafından sinirlendirilebilirsiniz.

Rüyada sevgili olmadığın birini görmek çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına rivayet eder.

Rüyada sevgili olmadığın biriyle sevgili olmak sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine ve bu yüzden kendi kendisine çok büyük bir kızgınlık besleyeceğine ve sürekli kötü düşüncelere kapılacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgili olmadığın biriyle öpüşmek çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, ancak çok büyük bir zarar görmesine, çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına tabir olunur.

Rüyada yakın olmadığın birini görmek kişinin sıkıntılarından arınacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına yorulur.

Rüyada içinde olmadığın uçağın düşmesi aile içinde her şeyin yolunda olacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret eder.

Rüyada evli olmadığın birinden boşanmak iş hayatında bunca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, şansının ve kısmetlerinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tanıdığı birini sevgili olarak görmek sıkıntılarını atlatacağına, hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığı birini sevgili olarak görmek uğradığı zararları bu kişilerden karşılayacağına, bolluk ve bereket yakalayacağına işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments