Rüyada sevgilim olduğu halde eski sevgiliyi görmek

Rüyada sevgilim olduğu halde eski sevgiliyi görmek endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine, işlerini toparlayacağına, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, eş, dost ya da akrabalarından maddi ve manevi anlamda büyük yardım alacağına, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine işarettir.

Rüyada sevgilim olduğu halde eski sevgiliyi gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda karşınızdaki kişinin bazı beklentileri nedeniyle baskısını hissediyorsunuz.

Rüyada sevgilim olduğu halde eski sevgiliyi görmek karamsar olacağına ve kendisini çok kötü hissedeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevgilin olduğu halde eski sevgiliyi görmek kendisini çok şanssız ve kısmetsiz olarak göreceğine, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına işarettir.

Rüyada sevgilisi olduğu halde eski sevgiliyi görmek kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına rivayet eder.

Rüyada evli olduğu halde eski sevgiliyi görmek borçlarının ve geçim derdinin biteceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada küs olduğu eski sevgiliyi görmek başının da önüne eğilmesine neden olacağına, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine, mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli olduğu halde nişanlanmak neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, kişinin maaşının yetmemesi durumunda borç almaya başlayacağına yorulur.

Rüyada evli olduğu halde gelin olmak haramdan ve zinadan uzak duracağına, iş hayatının rakipler tarafından yapılan tüm engellemelere rağmen çok iyiye gideceğine rivayet eder.

Rüyada mezun olduğu halde okula gitmek hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments