Rüyada spagetti görmek

Rüyada spagetti görmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, yapılan çalışmaların daha çok kazanç sağlayacağına, bereketli bir döneme girileceğine, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine, işlerinin yoluna gireceğine ve hayatını gözden geçirerek kendisini kötü duruma düşüren şeylerden uzak duracağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, rahatsızlık veren durumlarla muhatap olunacağına, ortaya konulan çalışmalar yüzünden büyük maddi zarara uğranacağına, bazı tartışmaların ortasında kalınacağına, ağız tadını kaçıracak bir ortama girileceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada spagetti gördüyseniz:

  • Tartışmaya açık konulardan uzak durmaya özen göstermelisiniz, çünkü sinirleriniz üzerinizde olduğu için kendinizi kontrol edemeyebilirsiniz.

Rüyada salçalı spagetti sosyal hayatından geri kalarak yalnız bir hayat süreceğine, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına alamet eder.

Rüyada spagetti görmek alınacak olan para sayesinde iş sahibi olunacağına, rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada spagetti yemek bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, sevdiği ve yardım istediği kişilerden de yardım göremeyince uzun süreli bir depresyonun ortasında kalacağına ve çok kötü günler geçireceğine, mallarının eksileceğine işarettir.

Rüyada spagetti makarna pişirmek çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada spagetti makarna yemek kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, işlerinin yolundan çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada spagetti pişirmek karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, üzeceğine yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments