Rüyada süt döküldüğünü görmek

Rüyada süt döküldüğünü görmek maddi durumun daha kötü bir hal alacağına, dargın olduğunuz insanlarla yeniden barışacağınız ve aradaki küslüklerin biteceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, iki tarafın da çok sevineceğine, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, çok hayırlı bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine delalet eder.

Rüyada süt döküldüğünü gördüyseniz:

  • Daha çok parasal olaylar öne çıkıyor.

Rüyada diş döküldüğünü gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, onun kıymetini her daim bileceğine işarettir.

Rüyada saçın döküldüğünü atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine ve her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına alamet etmektedir.

Rüyada tüy döküldüğünü görmek kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza işarettir.

Rüyada saçının döküldüğünü amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine alamet eder.

Rüyada su döküldüğünü görmek iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine, maddi açıdan dibe vurulacağına tabir olunur.

Rüyada süt döküldüğünü görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, dost ya da akraba ile ilgili olarak alınacak kötü haberlerden ötürü çok zor zamanlar geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada dişinin döküldüğünü işlerin çok iyi bir hal alacağına, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada kan döküldüğünü görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments