Rüyada talebe görmek

Rüyada talebe görmek bazı sırların açığa çıkacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, aile hayatında birlik ve beraberlik içinde olunacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine bu sayede hem makamının hem de kazancının artacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına, hayata karşı isteğini ve neşesini yitirecek olaylarla karşılaşacağına, mutluluğunun zedeleneceğine, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada talebe gördüyseniz:

  • Plan veya projelerinizi tümüyle hazır olmadan kimseyle paylaşmamanızda fayda var.

Rüyada talebe görmek yakın bir zaman içinde başına gelebilecek kötü olayları uzaklaştıracağına, yeni bir iş için başvuru yapılacağına yorulur.

Rüyada talebe okutmak rüya sahibinin yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve kötü bir durumla karşılaşacağına, çok rahat edeceğine, yüklü miktarda paralar ve çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada camide talebe okutmak maddi anlamda rahatlamaya, problemlerinin biteceğine işaret eder.

Rüyada talebe yurdu görmek maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments