Rüyada tanımadığın eve misafir olmak

Rüyada tanımadığın eve misafir olmak musibetlerin ve zararların gitgide artacağına, iş ve zaman kaybına uğrayacağına, rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, daha varlıklı kimse olmak için inancını hiçe sayacağına, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, parasının değerini bilerek hareket edeceğine, verilen sözlerin tutulamayacağına , yakında çok büyük bir maddi kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine delalettir.

Rüyada tanımadığın eve misafir olmak gördüyseniz:

  • Bir çok konuda kompleks yapabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın misafir gelmesi iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına, maddi olarak sıkıntı çekilen bir dönemin sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın misafir gelmesi ilerleyen zamanlarda da istediği neticeye ulaşacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Rüyada eve tanımadığın misafir gelmesi hayırlı kazançlar elde edeceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine alamet eder.

Rüyada tanımadığın eve misafir olmak hayallerine ulaşmak isterken farkında olmadan inancından sapacak şekilde hareket edeceğine, başarılarının katlanacağına rivayet eder.

Rüyada tanımadığın biri misafir gelmesi umutlarının bitmesine sebep olacağına, işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına delalet eder.

Rüyada tanımadığın insanların misafir gelmesi daha sonra pişmanlık duyacağı sözler sarf ederek kalp kıracağına, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına inanılır.

Rüyada tanımadığın birinin eve misafir olmak dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, iş yaşantısında hırslanacağına işarettir.

Rüyada evde tanımadığın misafir görmek beklediklerini duyacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments