Rüyada tepsiyle poğaça görmek

Rüyada tepsiyle poğaça görmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, yaşanan sorunların kısa bir zaman sonra sona ereceğine, girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, her daim aile tarafından kollanacak olan rüya sahibinin sırtının yere gelmeyeceğine, tutarsız ve haksız bazı olaylar yüzünden aile bireyleri arasında bazı sorunların ve kırgınlıkların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada tepsiyle poğaça gördüyseniz:

  • Başlangıçta istenilen sonuç alınamamış bir teklifin üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.

Rüyada tepsiyle poğaça görmek mutsuz ve üzgün hissetmesine neden olacağına, ailesini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada tepsiyle yemek görmek sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, neşeli ve huzurlu bir geleceğe yorulur.

Rüyada tepsiyle kadayıf görmek emin olduğu, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına delalet etmektedir.

Rüyada tepsiyle baklava görmek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, eşler arasına kara kedi gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle tatlı yapmak anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına tabir olunur.

Rüyada tepsiyle börek görmek üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına işarettir.

Rüyada tepsiyle çay görmek büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tepsiyle kek görmek çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments