Rüyada yanardağ görmek

Rüyada yanardağ görmek masumluğunu ispat edeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, kavgaların ve anlaşmazlıkların baş göstereceğine, hayal kırıklığı yaşamayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, üzüntülerini ve sorunlarını bu sayede sona erdireceğine, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, tazeleneceğine ve canlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada yanardağ gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkiler veya kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Rüyada yanardağ yeteneği ve üstün başarılarıyla ön plana çıkacağına, sorunların çözüme kavuşacağına, çalışmaların ve projelerin beklentilerin üstünde başarı getireceğine alamet eder.

Rüyada yanardağ görmek yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanardağ söndürmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına inanılır.

Rüyada yanardağ patlaması diyanet zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yanardağ lavı görmek hayatından razı geleceğine, çileye, zahmete ve meşakkate düşeceğine işarettir.

Rüyada püsküren yanardağ görmek yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına inanılır.

Rüyada patlayan yanardağ görmek kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına inanılır.

Rüyada yanardağ görmek islami maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments