Rüyada yüksek dağ ve su görmek

Rüyada yüksek dağ ve su görmek kendisini işine vereceğine, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine, endişe duyulan olayların düzeleceğine, sıkıntıların en kısa sürede allah’ın izni ile son bulacağına, hem de çok üzüleceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, büyük oranda kazanç elde edeceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına işaret eder.

Rüyada yüksek dağ ve su gördüyseniz:

  • Parayla ilgili konularda savurganlığa varacak kadar eliaçık veya cimriliğe varacak kadar eli sıkı olmaya eğilimlisiniz.

Rüyada yüksek yüksek binalar görmek istediği her şeyi fazlasıyla elde edeceğine, sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüksek yer sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine tabir olunur.

Rüyada yüksek ses zengin bir hayat süreceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada çok yüksek dağ haksızlıklara da karşı geleceğine, aşkının da kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada yüksek hız kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, parasının azalacağına rivayet eder.

Rüyada yüksek bir dağ görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve çok huzurlu bir hayata sahip olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında yardımına koşup destek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada yüksek uçmak kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, sorunları, musibetleri, zorlukları ve sıkıntıları ortadan kaldıracağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çok yüksek kar görmek rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.