Rüyada ablanın sigara içmesi

Rüyada ablanın sigara içmesi mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, elinde avucunda ne varsa kaybedeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, hayırlı projeler gerçekleştirileceğine, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, bu yüzden insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına işarettir.

Rüyada ablanın sigara içmesi gördüyseniz:

  • Kısaca söylemek gerekirse, hangi cinsiyetten olursanız olun size karşı fiziksel ya da psikolojik güç kullanılması mümkündür.

Rüyada ablanın sigara içmesi aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ablanın sigara içtiğini görmek üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, gün geçtikçe daha büyük hayalkırıklığına uğranacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ablanın sigara vermesi telafisi mümkün olmayan hatalar yapılacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına inanılır.

Rüyada sigara içmeyen kişinin sigara içmesi bekar ise hayırlı biri ile tanışıp evleneceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine yorulur.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek çevresinin genişleyeceğine, etrafında hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine işarettir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, büyük başarıların ve kazançların kapısını açacağına tabir olunur.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına, rüya sahibinin güzel haberler alarak sevineceğine, işlerinin açılıp, kazancının da artacağına işarettir.

Rüyada ablanın bir şey vermesi sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments