Rüyada aileye para gelmesi

Rüyada aileye para gelmesi kazanca ve ekmeğe kavuşacağına, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına, kişinin hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapılacağına, iş hayatında çok iyi yerlere geleceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine rivayet eder.

Rüyada aileye para gelmesi gördüyseniz:

  • Sürekli bir ilişki içindeyseniz ya da evliyseniz bazı kavga veya kıskançlıklar düzenli yaşamınızı bozabilir.

Rüyada aileye para gelmesi çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine işarettir.

Rüyada aileye para vermek hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı yaşanacağına, rahat nefes almaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada fakir aileye para vermek hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, hayat düzeninin alt üst olacağına delalet eder.

Rüyada aileye kızmak haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada aileye sinirlenmek huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada aileye cin musallat olması kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, yaşanan kötü durumların düzeleceğine alamet etmektedir.

Rüyada aileye yemek yedirmek gülen gözlerin ışığının söneceğine, gözyaşının dineceğine delalet eder.

Rüyada bir aileye misafir olmak hem aile hayatında hem de iş hayatında çok sıkıntılı durumlara düşeceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine ve içinden çıkılmaz bir hal alacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments