Rüyada rüyadan korkarak uyanmak

Rüyada rüyadan korkarak uyanmak sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından çok rahat bir şekilde kurtulacağına, insanları günah işlemeye teşvik edeceğine ve hayırlı işler yerine kötü şeyler yapacağına, yaşamının olumlu ve hayırlı şekilde ilerleme göstereceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine alamet eder.

Rüyada rüyadan korkarak uyanmak gördüyseniz:

  • Maddi veya hukuki konularla ilgili endişelerinizi bir kenara bırakmalısınız.

Rüyada rüyadan korkarak uyanmak zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, çok güzel haberler ile dönüleceğine delalettir.

Rüyada rüyadan uyanmak aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, sorunların biteceğine, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına delalettir.

Rüyada rüyadan uyanamamak işlerini sağlama almak için elinden gelen her şeyi yapacağına, yaşanacak tatsız bir olay yüzünden hâkim karşısına çıkılacağına, ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına ve uzunca bir süre boyunca bu kişinin yapacağı ayak oyunlarına direnileceğine yorulmaktadır.

Rüyada rüyadan uyanmak istemek pembe gelinlik ise henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına, insanları yargılamak yerine onları anlamaya çalışacak kadar da alçak gönüllü davranmasını bileceğine alamet eder.

Rüyada rüyadan uyandığını görmek gelirinin azalacağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına ve rakiplerinin kendisini yenmesi nedeni ile başarısının düşeceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine ve yeni iş kollarına adım atılacağına delalet eder.

Rüyada rüyadan uyanmaya çalışmak ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, kısa bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada korkarak bağırmak birikim yapılacağına, geleceği için doğru ve isabetli adımlar atacağına yorulur.

Rüyada korkarak uyanmak hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan sene boyunca rahatlayacağına alamet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Rüyamda yatak odamda uyuyordum. Yatak odamın kapısı aniden şiddetli bir şekilde ve büyük ses çıkararak açıldı. Kapı sadece hafifçe açıldı içeri giren olmadı . Yani kapının bastırılarak tarif ettiğim şekilde büyük bir sesle açıldı. O şekilde kapının açılması yüzünden irkilerek e korkarak uyandım kapıya baktım hafifçe açılmıştı fakat içeri giren yoktu. Odanın penceresine doğru baktım. Hafifçe ışık sızıyordu. Sonra rüya gördüğü mü anlayıp rahatladım.