Rüyada akrebin sokması

Rüyada akrebin sokması hayırlı bir şekilde başlayan olayların ve gelişmelerin zarara sebep olacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın ardından büyük bir borç yükünün altında kalınacağına ve uzunca bir süre sıkıntı çekileceğine, kendi işinin başına geçeceğine, bu sayede yol kat edeceğine, bol para kazanacağına, fikirlerinin can bulacağına, ancak kısa süre içinde bu sorunları atlatıp büyük başarılar kazanacağına, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, aile hayatına adım atılacağına, rahatsızlık yaratan bir işin çözüm bulacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, ancak yakın bir zaman içinde iş hayatında ve aile hayatında çok güzel gelişmelerle karşılaşacağına, kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına, geçmişte uğradığı haksızlıklardan dolayı kendisinden af dileyecek insanlara, düşmanlardan uzak, tamamen huzur dolu bir ruha sahip olacağına tabir olunur.

Rüyada akrebin sokması gördüyseniz:

  • Hiçbirşeyi şansa bırakmayın.

Rüyada akrebin sokması yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına delalet etmektedir.

Rüyada akrebin ısırması bir sebeple kısa süre için de olsa sıkıntı duyulacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada akrebin patlaması mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada akrebin doğurduğunu görmek bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, kalp kırmaya rivayet eder.

Rüyada akrebin kuyruğunu koparmak çok büyük başarılar kazanılacağına, yeniden can bulacağına delalet eder.

Rüyada akrebin üstüne düşmesi çok başarılı atılımlar yapılacağına ve hayırlı ve çok bereketli işler yapılacakken çok pişman olunabilecek hatalar yapılacağına, aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına işarettir.

Rüyada akrebin kediyi sokması gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada akrebin uçtuğunu görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, eğlenceli ve güzel günlere kavuşacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments