Rüyada babamın sakalını kestiğini görmek

Rüyada babamın sakalını kestiğini görmek yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, ortaklı işlere iştirak edileceğine, inandıklarının ve savunduklarının değişeceğine, sevdiği ve değer verdiği bir işte üst sıralara çıkarak çok dikkat çekici işlere imza atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına işarettir.

Rüyada babamın sakalını kestiğini gördüyseniz:

  • İlk bakışta cazip görünen tekliflere dikkatli yaklaşmalısınız.

Rüyada babamın sakalını kestiğini görmek bazen de kişinin bir tehlike ile karşı karşıya kalacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine tabir olunur.

Rüyada eşimin sakalını kestiğini görmek bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine, yapılan hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına rivayet eder.

Rüyada erkek arkadaşının sakalını kestiğini görmek elindeki projeleri gerçeğe çevireceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı bir işten kendisine gelecek olan çok iyi bir teklifle ayrılacağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına yorulur.

Rüyada eşinin saçını sakalını kestiğini görmek hayra ve esenliğe, rüya sahibinin hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine yorulur.

Rüyada bir arkadaşının sakalını kestiğini görmek kurulu düzenin yıkılacağına, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada babasının sakalını kestiğini görmek ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına, zorluk ve yoklukla karşılaşmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin sakalını kestiğini görmek büyüyeceğine, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına inanılır.

Rüyada tanıdığın birinin sakalını kestiğini görmek uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, çok farklı bir kişi olacağına, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments