Rüyada banka kasası görmek

Rüyada banka kasası görmek yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, makam edineceğine ve variyet sahibi olacağına, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına, tövbe edip hak yolunu seçeceğine, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine tabir olunur.

Rüyada banka kasası gördüyseniz:

  • Maddi, hukuki veya sağlıkla ilgili konularda ilerleme sağlamak için gereken değişiklikleri yapmanız gerekiyor.

Rüyada banka kasası görmek hedeflere ulaşamayacağına, bir sebeple çok zarar göreceğine, işlerinin kısa bir sürede hiç olmadığı şekilde büyük bir düşüşe geçeceğine ve yakın zamanda kendisinin bile çok şaşıracağı ve sorun yaşayacağı bir işe karışacağına inanılır.

Rüyada kamyon kasası sorunlu geçen işlerinin yoluna gireceğine ve mal sahibi olacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada zeytin kasası yanlış işler yapacağına ve günahkâr kimse haline geleceğine, bazı kişilerle tartışma yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada sebze kasası çocuklarının fazla olacağına, işlerini büyütmek için şans elde edeceğine ve kısmet alacağına alamet etmektedir.

Rüyada para kasası taşımak çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, zor ve sorunlu dönemler geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada römork kasası görmek öz güveninin yerine geleceğine, maddi sıkıntı içine düşüleceğine, dertlerin ardı ardına ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada meyve kasası görmek umut dolu günlerin hiç bitmeyeceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına, arka arkaya pek çok iş teklifi geleceğine delalet eder.

Rüyada çilek kasası görmek bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına, rüya sahibinin de yüzünün güleceğine rivayet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments