Rüyada kavgayı ayırmak

Rüyada kavgayı ayırmak çok başarılı işlere girileceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edineceğine, geçmişini arkada bırakacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine rivayet eder.

Rüyada kavgayı ayırmak gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya sevgi tabanlı ilişkileriniz ön plana çıkabilir, hayatınızda önemli yeri olan kişilerle keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Rüyada kavgayı izlemek günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine, güzel günler yaşanacağına, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine, araba alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir kavgayı ayırmak çok büyük miktarda para elde edeceğine, bol nimete kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada kavgayı sakinleştirmek mutlu olunacağına ve çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına inanılır.

Rüyada kavgayı ayırmak gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, daha sonra kazanılan bu paralar ve mallar ile yeni işlere girileceğine alamet eder.

Rüyada kavgayı seyretmek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kavgayı kaybetmek çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine, kariyer edineceğine yorulur ve bu kişinin kendisi için şans olacağına işaret eder.

Rüyada kavgayı durdurmak çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kavgayı yatıştırmak sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının gireceğine, huzuru bozulan rüya sahibinin yanlış adımlar atacağına, arkasının daha sağlam hale geleceğine, girişimde bulunduğu işlerden zaferlerle çıkacağına yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

iki kişi kavga ediyordu. biri iri yarı 60 yaşlarında biri diğeri zayıf çelimsiz f bir adam dı. tartışıyorlardı . İri yarı olan sözde benim tanıdığım biriymiş. O iri kıyım olan tam zayıf olana eliyle vuracakken ben elimle iri yarı olana engel oldum. Bana çok ters baktı. kızdı. şimdi u herif bana vuru diye düşündüm fakat öyle olmadı sadece sinirli bir şekilde ters ters baktı.