Rüyada başak yanması

Rüyada başak yanması hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, kazancının çoğalmasıyla geçiminin kolay hale geleceğine, hata yapmaya deva etmesi halinde hem ailesine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, güzelliklerle dolacağına, çok büyük kısmetler kazanacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada başak yanması gördüyseniz:

  • Fırsat olarak nitelenebilecek şeylerin hemen üstüne atılmamalısınız.

Rüyada başak yanması yüzünün her daim güleceğine, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada başak görmek bir sebeple çok büyük üzüntüler çekeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına işarettir.

Rüyada kırmızı başak görmek bunun da rüya sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine ve kendisini çok heyecanlandıracağına, daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada başak ismi duymak gerçekleştirmek istediği şeyi gerçekleştireceğine, başkalarının malına göz dikeceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada başak burcu görmek esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, melanetli olayların arka arkaya geleceğine delalet eder.

Rüyada yeşil başak tarlası aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada başak tarlasında koşmak hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına işaret eder.

Rüyada başak görmek ne demek bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments