Rüyada başkasının elinde valiz görmek

Rüyada başkasının elinde valiz görmek vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, çözüm bulmak için fikir danışacağına, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine, sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, rüya sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının elinde valiz gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz.

Rüyada başkasının elinde valiz görmek mal ve mülk konusunda çok iyi yerlere geleceğine, korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına işaret eder.

Rüyada birinin elinde valiz görmek bir sebeple uzun bir zaman boyunca toparlanılamayacağına, atılan adımların büyük bir sıkıntıya yol açacağına inanılır.

Rüyada elinde valiz olan birini görmek ruhsal olarak zarara uğranacağına, amaçlarını yerine getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada başkasının valiz taşıdığını görmek onların gerçek yüzlerini gözleriyle görene kadar onları dost sanarak, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına, yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine delalettir.

Rüyada eşinin elinde valiz görmek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada başkasının valiz topladığını görmek içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada valiz içinde valiz görmek çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine, kazancının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin elinde valiz görmek yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına yorulur.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Bir yorum “Rüyada başkasının elinde valiz görmek

  1. Merhaba rüyamda küs olduğum kaynana bana valiz almış temiz ve yeniydi fiyatıda pahalı faturayı gösteriyor ben şaşırdım üçbindokuzyüz vs yazıyor beğenirsen al gibisine bir şeyler diyor bende düşünüyorum hem pahalı hem kullanışlı değil küçük vs diye düşünürken uyandım

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.