Rüyada başkasının kavun yediğini görmek

Rüyada başkasının kavun yediğini görmek sağlık sorunları yaşayan bir akrabadan güzel haberler alınacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, rüya sahibinin yalnızlaşacağına, girdiği her ortamda sevilip, sayılacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, üzüntülerin gideceğine delalet eder.

Rüyada başkasının kavun yediğini gördüyseniz:

  • Belli konularda size katkı veya katılımda bulunmak isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada başkasının kavun yediğini görmek önündeki engellerin de ortadan kaybolacağına, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine tabir olunur.

Rüyada bir başkasının kavun yediğini görmek elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, büyük sıkıntılar çekileceğine yorulur.

Rüyada başka birinin kavun yediğini görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kavun yediğini görmek güllük gülistanlık olacağına, şansının açılacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kocasının kavun yediğini görmek dertlerin günden güne artacağına, iş hayatında sorun yaşanacağına, bazı sorunlar yüzünden rakiplerin ya da düşmanların sevineceğine, insan sevindireceğine delalettir.

Rüyada eşinin kavun yediğini görmek verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, insanlarla tartışacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler işiteceğine, kendisini bu arzusunun gerçekleşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkalarının kavun yediğini görmek zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının evinde kavun görmek eşiyle arasında soruna sebep olacak davranışlarda bulunacağına, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments