Rüyada tezgahtan balık satın almak

Rüyada tezgahtan balık satın almak iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yakın bir kişinin kendisine duyulan güveni suistimal edeceğine, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına, yokluğun biteceğine, gönül kapılarının açılacağına, istediği ve arzuladığı mutluluğa kavuşacağına, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, maddi açıdan zarara uğranacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tezgahtan balık satın almak gördüyseniz:

  • Taşınan veya raya soğukluk giren arkadaşlarınız söz konusu olabilir.

Rüyada tezgahtan balık satın almak şartlarının iyi olmamasından ötürü emekli olsa bile çalışmaya devam edeceğine, ortaya bazı projeler koyacağına rivayet eder.

Rüyada balık eti satın almak sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına işarettir.

Rüyada balık satın almak diyanet eğlenceli günler geçirileceğine, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine delalet etmektedir.

Rüyada balık görmek ve satın almak haksızlıklara maruz kalınacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına yorulmaktadır.

Rüyada balıkçıdan balık satın almak bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, borçların kısa süre içinde ödeneceğine işarettir.

Rüyada taze balık satın almak istenmeyen olayların olacağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına delalet etmektedir.

Rüyada balık satın aldığını görmek evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına işarettir.

Rüyada donmuş balık satın almak gidilen yolda engel üstüne engelle karşılaşılacağına, yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

Balıkçı tezgahından iki tane taze balık satın aldım. Balıkların cinsi neydi bilmiyorum.