Rüyada bebek emzirmek ve sütünü görmek

Rüyada bebek emzirmek ve sütünü görmek rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine, suçlamalardan aklanılacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde değer verilen kişilerin araya girmesi ile biteceğine, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, işlerinde büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntı çektiği bir dönemde eline geçen fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve çok doğu bir kişi olacağına, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına, kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına inanılır.

Rüyada bebek emzirmek ve sütünü gördüyseniz:

  • Karşınızdaki kişileri alttan almanız veya politik davranmanız gerekebilir.

Rüyada bebek emzirmek ve sütünü görmek farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına rivayet eder.

Rüyada bebek emzirmek sütünü görmek işlerini yoluna sokacağına, çok kötü durumlara düşeceğine, çok sıkıntılı yollardan ve zorlu zamanlardan geçmekte olduğuna ve çok kötü olaylar ile karşılaşacağına delalettir.

Rüyada bebek emzirmek ve kendi sütünü görmek daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine delalettir.

Rüyada iki bebek emzirmek ticarette öne geçeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölü bebek emzirmek büyük bir şöhrete sahip olunacağına, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına alamet eder.

Rüyada emzirmek bebek yapılan bir hatanın telafi edileceğine, kendisiyle övüneceğine delalet etmektedir.

Rüyada bi bebek emzirmek şansının kendisinden yana gideceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına tabir olunur.

Rüyada bebek emzirmek bol süt gelmesi büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments