Rüyada beyaz keman görmek

Rüyada beyaz keman görmek kötü haberler alacağına, emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına, konforlu ve rahat hale geleceğine, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan rüya sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, kendisini korumaya alacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz keman gördüyseniz:

  • Oldukça önemli bilgiler alacaksınız.

Rüyada beyaz keman görmek yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada keman çalınması sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine ve uzunca bir süre boyunca kendisini insanlardan uzak tutacağına, onlara çok bağlı olacağına delalettir.

Rüyada keman kırılması bunlar sayesinde hayata karşı güçlü olacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada keman dinlemek bir sebeple daha önce hiç yapmam dediği bazı işlere gireceğine, rahat ve güzel günlere sahip olunacağına işarettir.

Rüyada keman bulmak yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, ekonomisinin ve aile bütçesinin sarsılacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada keman taşımak sorunlarının bitmesi ve mutlu olması için gereken şeylere kavuşacağına, çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada keman yapmak kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, işlerinin çok zor zamanlara gireceğine, kişinin toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine işaret eder.

Rüyada keman satın almak rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, uzun zamandan beri içinde kalmış olan şeyleri gerçekleştireceğine ve yardımlarından ötürü rüyayı gören kişiye çok büyük bir minnettarlık duyacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments