Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek yaşamının yoluna gireceğine, işlerinin açılacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, hastalar için şifaya yorumlanan rüya, aksiliklerin, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada eşinin sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Eğlenceli veya karlı işler, olanaklar veya fırsatlar söz konusu olabilir.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, eldeki imkanların giderek azalacağına işarettir.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek diyanet dost ya da akrabalardan birinin ihanetine uğranacağına, kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine yorulur.

Rüyada eski eşinin sigara içtiğini görmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek ne anlama gelir kısa süre içinde büyük borçların altına gireceğine ve sıkıntılarının sürekli artacağına, ele geçen parada artış olacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölmüş eşinin sigara içtiğini görmek gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine delalettir.

Rüyada eşinin sigara içtiğini görmek ne demek zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, hayaline kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada tabirleri sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına işarettir.

Rüyada sigara içmeyen birinin sigara içtiğini görmek iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kazancından başkalarına da vereceğine delalettir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

sigara içmeyen eşimi sigara içerken gördüm. Hem de ucuz filitresiz sigara içiyordu. Elinde cep telefonu vardı oğlumla telefonla konuşuyordu. Konuşması biterken telefonla oğluma .” ultra pllone olayım ” gibi garip bir şey söyledi. O ne demek diye sordum cevap vermedi. Sigara içmeye devam etti