Rüyada beyaz yılan yutmak

Rüyada beyaz yılan yutmak hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanılması ile kişinin önünün açılacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına, büyük bir projenin başına geçileceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, yaralarına da merhem olacağına, daha sonra hayalin gerçekleştirileceğine delalet eder.

Rüyada beyaz yılan yutmak gördüyseniz:

  • Bazı konular aniden alevlenebilir ya da maddi açıdan ani gelişmeler yaşanabilir.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek dilini yalandan, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına, insan ya da hayvan demeden, allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine delalettir.

Rüyada beyaz beyaz yılan görmek yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, aile hayatında can sıkıcı olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada beyaz yılan yaralamak zarar göreceğine, hayatı boyunca ruhundan ve bedeninden şifanın eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada beyaz yılan yutmak harama göz dikmeyeceğine, bütün maksatlarının gerçekleşmesi delalet eder.

Rüyada eve beyaz yılan girmesi alınteri dökülerek rızık elde edileceğine, düşmanların çok üzüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz bir yılan ısırması eline geçen fırsatların işe yaramayacağına, sorumluluk sahibi bir kişi olunacağına işarettir.

Rüyada mor beyaz yılan görmek her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, maddi konularda kayıplar olacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz at ve yılan görmek beklediği haberin gelmeyeceğine ya da duygu ve düşüncelerinin karşılık bulmayacağına, kariyerini ve vizyonunu aşağı çekecek bir iş yapacağına, bu nedenle hem itibarını hem de insanlar arasındaki ününü kaybedeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments