Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek ihtiyaçlarını karşılayamayacağına ve deyim yerindeyse ele güne muhtaç durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber gelmeyeceğine, hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, duygularını açığa vuracağına, hayatı boyunca darlık çekmeyeceğine, ruhunun esenlik bulup aydınlanacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe, hane içinde çatlak seslerin yükselmesi ve herkesin kendi başına hareket etmesi üzerine aile birliğinin sarsılacağına işaret eder.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan gördüyseniz:

  • Uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir veya onları arayabilirsiniz.

Rüyada siyah yılan ve beyaz yılan görmek evinde ve işinde yardımcıları olacağına, elinin sıcak sudan soğuk suya değmeyeceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına alamet eder.

Rüyada siyah beyaz yılan büyük bir parasızlık yaşanacağına, bir daha ölene kadar bırakmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz siyah yılan görmek yakın bir zamanda çok büyük kazançlar elde edilerek iş kurma konusunda adım atılacağına, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ve beyaz iki yılan görmek insanlar tarafından el üstünde tutulacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah beyaz yılan sokması istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, mevkilerinin yüksek olacağına delalettir.

Rüyada siyah yılan yılan görmek kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, kazancın katbekat artacağına, çalışmaların ve projelerin çok yakın zaman içinde meyvelerini vereceğine delalet eder.

Rüyada siyah noktalı beyaz yılan görmek canını sıkan şeyleri yeneceğine, dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine delalet etmektedir.

Rüyada evde siyah beyaz yılan görmek çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, zor bir durumdan çok kolay bir şekilde çıkılacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments