Rüyada bir ruh tarafından kovalanmak

Rüyada bir ruh tarafından kovalanmak kötü işlere girmeyeceğine, özlediği yerlere yolculuk edeceğine, ailesi ile mutlu olacağına, yaptığı işlerden yana manevi huzur duyacağına, mesleğine dört elle sarılacağına, gücünün azalacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, aksiliklerin son bulacağına delalettir.

Rüyada bir ruh tarafından kovalanmak gördüyseniz:

  • Sevgiyle ilgili konularda her istediğinizi yapmanız, olayları istediğiniz gibi yönlendirmeniz mümkündür.

Rüyada ölü tarafından vurulmak büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayı tarafından yenmek kısmetinin her zaman açık olacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına yorulur.

Rüyada bir fil tarafından kovalanmak bebek gülümsüyorsa işlerin açılacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına delalettir.

Rüyada eş tarafından aldatılmak işinin gücünün rast gideceğine, evinde tenceresinin hep kaynayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını daha çabuk sonlandırıp kazancını daha hızlı bir şekilde eline alacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir ölü tarafından öpülmek başındaki şanssızlıktan kurtulacağına, onlarla iş ortaklığı yapmak isteyeceğine ve şahit olduklarından sonra herşeyden vazgeçerek onlardan derhal uzaklaşacağına delalettir.

Rüyada cin tarafından yaralanmak üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, hayal edilenlere ulaşılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada at tarafından kovalanmak zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına, subay veya askeri personel olarak çalışmaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada ölü tarafından dövülmek yapılan bir iş başvurusunun kabul edilmeyeceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine işaret etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments