Rüyada bir yudum alkol içmek

Rüyada bir yudum alkol içmek işlerin iyiye gideceğine, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine ve zengin olacağına, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, esenlik içinde olacağına, maddi ve manevi sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, kurulu düzenin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yudum alkol içmek gördüyseniz:

  • İçinden çıkılması zor bir durumu geride bıraktığınızı düşünürken tekrar ortaya çıkabilir.

Rüyada bir yudum alkol içmek kötü günler geçireceğine, zarar edeceğine, mutluluğundan olacağına, kişinin aşırı kibirli hareketlerinin faturasının çok ağır olacağına işaret eder.

Rüyada yudum yudum su içmek maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, çıkılan yolda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada iki yudum su içmek karşılıksız bırakmayacağına, girilen bazı işlerden zararlı çıkılacağına ve kazanılan başarıları kıskanan kişiler tarafından sıkıntıya sokulacağına rivayet eder rüyada felaketten kaçmak büyük üzüntüler yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir yudum rakı içmek modern insanlarla tanışılacağına, çevresinde art niyetli ve kem gözlü kişilerin bulunmayacağına rivayet eder.

Rüyada bir yudum viski içmek çok sevileceğine, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yeni çalışmalar ortaya konacağına tabir olunur.

Rüyada bir yudum bira içmek yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına tabir olunur.

Rüyada içkiden bir yudum almak insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, sıkıntıya düşeceğine, sorunlar karşısında çaresiz ve çözümsüz kalacağına tabir olunur.

Rüyada bir yudum şarap içmek tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine, çok istenen bir şeyin gerçekleşeceğine işaret eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments