Rüyada birinden cenaze haberi almak

Rüyada birinden cenaze haberi almak hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, planların sarkacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, çok uzun ve sıkıntılı bir dönem geçirecek olan kişinin eş, dost ya da akrabalarından yardım alacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinden cenaze haberi almak gördüyseniz:

  • Söyleyeceğiniz sözler yanlış anlaşılabilir ya da aslında söylemek istediklerinizi tam olarak ifade edemeyebilirsiniz.

Rüyada birinden cenaze haberi almak konforunun ve lüksünün de baki kalacağına, yetenekleri sayesinde girdiği işlerde sevdiği kişileri çok mutlu edeceği olaylara gireceğine, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada cenaze haberi almak üzülmesine neden olacak haberler alacağına ve olaylar yaşayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine tabir olunur.

Rüyada telefonla cenaze haberi almak sorunlu bir dönemin başlayacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine işaret eder.

Rüyada cenaze haberi almak görmek rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, dert yüzü görmeyeceği gibi, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla da karşılaşmayacağına, berekete, bolluk içinde, zengin bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Rüyada birinden ölü haberi almak iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine inanılır.

Rüyada birinden hamile haberi almak çevresindeki kişilerden çok takdir göreceğine, her zaman el üstünde tutulacağına, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinden ölüm haberi almak bir sebeple çok zor zamanlar yaşayacağına, maddi gücünün azalacağına işarettir.

Rüyada cenaze haberi duymak aile işlerinin başına geçeceğine ve hem ev, hem de iş yaşantısını beraber götürmek zorunda kalacağına, arsız, yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments