Rüyada yeşeren çim görmek

Rüyada yeşeren çim görmek dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, aradığı aşkı bulacağına, hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve allah’ın lütuflarına ereceğine, daha temkinli ve garantici olacağına, kısmetinin artacağına, başarılarının çoğalacağına bu sayede rahatının da yerine geleceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, rüya sahibinin kazancının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeşeren çim gördüyseniz:

  • Herşeyi tamamen kavramadan harekete geçmemelisiniz.

Rüyada yeşeren çim görmek maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada yeşeren otlar uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşeren ağaç görmek parasal olarak rakiplerinin çok gerisine düşeceğine, endişe verici olaylar yaşanacağına, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni yeşeren fidan görmek yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına yorulur.

Rüyada yeşeren bitki görmek bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, yakında hedefine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada yeşeren tarla görmek hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, kişinin hem sağlığının hem de neşesinin bozulacağına tabir olunur.

Rüyada yeşeren fidan görmek bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni yeşeren tarla görmek kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, ay sonunu getirmekte zorluk çekileceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

rüyamda bir arazi görüyorum. Çok büyük bir alan değil. Ancak bahçeli bir ev yapacak büyüklükte bir arazi. Ben sadece yere bakıyordum. Yere göz gezdiriyorum. Yerde yeni çimler bitiyor. Yeni büyümeye başlamış ancak beş on santim boyunda çimlerdi. Ayrıca iki yada üç tane ağaç vardı. Ağaçların cinsini görmüyorum çünkü yere bakıyordum yere göz gezdiriyordum. Ağaçların toprağa yakın kısımlarına baktım.