Rüyada birine havlu hediye etmek

Rüyada birine havlu hediye etmek kısmetinin kapanacağına, işinden ekmeğinden olacağına, bununla kalmayarak iflas edeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, karlı ortaklıklara gireceğine, makam sahibi olacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, uzun zamandan beri çok istediği bir şeyin büyük bir çaba göstermesine ve çok emek vermesine rağmen bir türlü gerçekleşmeyeceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına işarettir.

Rüyada birine havlu hediye etmek gördüyseniz:

  • Eleştiri veya şikayetlere maruz kalmak istemiyorsanız evdeki sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Rüyada birine havlu hediye etmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine ve yollarına hayırlı kısmetlerin çıkacağına, maddi imkânlarının artacağına delalettir.

Rüyada havlu hediye etmek varolan borçların ödeneceğine, kazançların artacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına yorulur.

Rüyada havlu hediye almak kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz havlu hediye vermek bebek sahibi olunacağına, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine rivayet eder.

Rüyada birine beyaz havlu vermek ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birine havlu vermek onlar sayesinde moral bulacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına inanılır.

Rüyada birine pembe havlu vermek hayra ve esenliğe, istemeden bazı sorunlara ve sıkıntılara sebep olacağına delalettir.

Rüyada hediye havlu yaptıkları kötülükleri herkese göstereceğine, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına delalet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments