Rüyada birinin kaş tıraş ettiğini görmek

Rüyada birinin kaş tıraş ettiğini görmek hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, hastalıklarının düzeleceğine, elinin bollaşacağına, yaşanacak sıkıntılı bir durum yüzünden çok kötü şeylerin ortaya çıkacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine, kişinin geri planda kalacağına, mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kendisi gibi ailesinin kalkınmasına da öncelik vereceğine rivayet eder.

Rüyada birinin kaş tıraş ettiğini gördüyseniz:

  • Sosyal ilişkilerinizde bazı gerginlikler yaşamanız mümkündür.

Rüyada birinin kaş tıraş ettiğini görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine işaret eder.

Rüyada saçını tıraş ettiğini görmek aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine inanılır.

Rüyada birinin sakalını tıraş etmek ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada başkasını tıraş ettiğini görmek gittikçe çıkmaza düşeceğine ve hızlı bir şekilde düşüşe geçerek dibe vuracağına, kariyer planında büyük bir sıçrama yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tıraş makinesiyle tıraş olmak maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin sakalını tıraş etmesi hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, kazançlı işlere gireceğine inanılır.

Rüyada birinin kolunu tıraş etmek mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, makamının yükseleceğine, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin avret yerini tıraş etmek çok büyük kısmetler kazanacağına, insanları kıracağına işarettir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.