Rüyada birinin leblebi yediğini görmek

Rüyada birinin leblebi yediğini görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına, uğranılan zararın paylaşılacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, rüya sahibinin kendisine olan güveninin artacağına, yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, çok büyük bir mutluluk duyacağına, kazandığı paralar ile yeni bir işe gireceğine, konforunu ve rahatını yitireceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada birinin leblebi yediğini gördüyseniz:

  • Her şeyi herkese ilan etmeden önce, doğruları paylaşmak için doğru zamanı bekleyerek harekete geçmekte fayda var.

Rüyada birinin leblebi yediğini görmek hayatı içinde kendisine zarar veren herşeyden en yakın zamanda kurtulacağına, kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sarı leblebi yediğini görmek saygın ve ünlü biri olacağına, canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine işarettir.

Rüyada leblebi yediğini görmek başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına, zenginliğin kapılarının açılacağına delalet eder.

Rüyada leblebi şekeri yediğini görmek kendisine nankörlük ve hainlik edecek bir kimseden kurtulacağına, kısmetlerin azalacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin leblebi getirmesi kişinin mutluluğuna gölge düşüp, sıkıntılı günler geçireceğine, kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine işaret eder.

Rüyada beyaz leblebi yediğini görmek onun yolundan ayrılmayacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, karasızlık yaşayacağına alamet eder.

Rüyada birinin sana leblebi vermesi kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin leblebi yemesi kaybettiği herşeye geri kavuşacağına, işlerinin yoluna gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments