Rüyada birinin üstüne çığ düşmesi

Rüyada birinin üstüne çığ düşmesi kafasına koyduğu işlerin istediği gibi ilerleyeceğine, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına, hayır getirecek bir işe girileceğine, çevresindeki kişileri de araya sokarak destek olacağına, takdir edileceğine, rütbenin yükseleceğine, rahatın ve konforun yerine geleceğine, önüne çıkan engellerden yılmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin üstüne çığ düşmesi gördüyseniz:

  • Çok parlak bir öneri veya teklifin diğer olasılıkları gölgelemesine izin vermemelisiniz.

Rüyada birinin üstüne oturması tövbelerinin allah’a ulaşacağına bu sayede sıkıntılarının, sorunlarının, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine işarettir.

Rüyada üstüne birinin çıkması çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin üstüne çığ düşmesi rahat bir işe girileceğine, sanatla igili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine yorulur.

Rüyada birinin üstüne yatmak ekmeğinin kesilmeyeceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin üstüne yağ dökmek aile bireylerinin çok üzüleceğine ve çok üzücü olayların yaşanacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin üstüne çiş yapması kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, ettiği duaların allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine delalettir.

Rüyada birinin üstüne kar yağması eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, isabetli adımlar atacağına delalettir.

Rüyada birinin üstüne çay dökmesi firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments