Rüyada botun devrilmesi

Rüyada botun devrilmesi teşekkür ve şükran duyacağı bir iyilikte bulunacağına, sorun olarak karşısına çıkan durumları kolay bir şekilde çözüme kavuşturacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, özellikle hasta insanlara el uzatıp, dertlerine derman arayacağına ve iyilik dolu kalbiyle övgü alıp, allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, maddi olarak çok iyi bir konuma gelineceğine, istediği gibi alışverişe gideceğine, yaptığı iyiliklerin görülmeyeceğine ve hak etmediği davranışlara maruz kalacağına, sıkıntıların ve sorunların geride kalacağına, karanlık zamanların aydınlanacağına, işlerin yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada botun devrilmesi gördüyseniz:

  • Eğlenceye hazır olun.

Rüyada botun devrilmesi kişinin muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, kendine olan öz güvenini arttıracak kadar büyük ve değerli işler yapacağına inanılır.

Rüyada botun yırtılması canlanacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi bir şekilde kullanarak büyük bir başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada botun batması sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada botun fermuarının bozulması üzüntü duyulacak kötü haberler alınacağına, sorunların ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada botun çalınması cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına, işlerinde başarı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada botun kaybolması eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada botun çamur olması çok önemli başarılar elde edileceğine, işinde verimsiz olacağına, özel hayatında sessizleşeceğine işarettir.

Rüyada botun tekini kaybetmek sıkıntıların allah’ın izni ile son bulacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların allah katında karşılığını bulacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments