Rüyada büyük kuş kanadı görmek

Rüyada büyük kuş kanadı görmek sorunların kısa süre içinde biteceğine, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine ve mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, para ve zaman ayıracağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına inanılır.

Rüyada büyük kuş kanadı gördüyseniz:

  • Yaşayabileceğiniz sevinçli bir olay taşkınlık yapacak derecede kendinizi kaybetmenize sebep olabilir.

Rüyada büyük kuş kanadı görmek bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, üzüntülü günler yaşanacağına delalettir.

Rüyada kanadı buyuk kuşu görmek kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada melek kanadı hem de sevdiklerinin olacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına işarettir.

Rüyada pencere kanadı iş hayatınızda sizi çekemeyen kişilere, kazancının hayal edemeyeceği kadar artacağına rivayet eder.

Rüyada kuş kanadı yemek kazançlı işler yapılacağına, her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine delalet eder.

Rüyada elim kanadı başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına, ortalığın karışacağına yorulmaktadır.

Rüyada tavuk kanadı kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, işlerini çok sorun yaşamadan kısa bir süre içimde bitireceğine tabir olunur.

Rüyada kuş kanadı kesmek kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments