Rüyada çekirdek

Rüyada çekirdek davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, sürekli yeni sorunlar ve sıkıntılar ile karşılaşacağına, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlık yaratan durumların eş, dost ya da akrabalar sayesinde bertaraf edileceğine ve asabın bozulmasına sebep olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına tabir olunur.

Rüyada çekirdek gördüyseniz:

  • Size yük olan veya gereksiz işlerden kurtulabilmek için mükemmel bir zamandasınız.

Rüyada çekirdek şükredeceğine, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, allah’ın lütuflarından bolca nasipleneceğine, hastalıkla, musibetle, kötülükle ve zorlukla da karşılaşmayacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine alamet eder.

Rüyada çekirdek saymak yardıma ihtiyaçları olduğu zaman elinden geleni yapacağına, maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, iyilik ve hayır bulacağına yorulur.

Rüyada çekirdek aramak yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, kardeşlerin birlikte bir iş  kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada çekirdek kırmak huzura ve rahata kavuşacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına alamet eder.

Rüyada çekirdek çıtlatmak bazı kimselere haksızlık edeceğine, ettiği bütün duaların kabul olacağına delalet etmektedir.

Rüyada çekirdek dökmek kişinin sabrının ve cefakâr oluşunun karşılığını güzel, hayırlı ve sevinç dolu günler yaşayarak alacağına, çalışmalarının karşılıksız kalmayacağına, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine delalet eder.

Rüyada çekirdek aldırmak problemlerinin bitmek bilmeyeceğine, birçok soruna çözüm olacak bir karar verileceğine delalet etmektedir.

Rüyada çekirdek içi görmek yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine alamet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments