Rüyada çok portakal görmek

Rüyada çok portakal görmek işlerin günden güne daha da artacağına,  hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, hem de hayat standartlarının yükseleceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına, hem itibar edineceğine, rahat bir hayat süreceğine, hiçbir hevesinin yarım kalmayacağına alamet eder.

Rüyada çok portakal gördüyseniz:

  • Kalabalık içinde son derece ölçülü olmanız gerekiyor.

Rüyada portakal ağacında portakal görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal toplamak hayır getiren adımlar atılacağına ve sıkıntıların kısa sürede mutluluğa dönüşeceğine, tehlikeli sayılabilecek ortamlara veya işlere girişileceğine, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına işaret eder.

Rüyada portakal ağacından portakal çalmak çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına delalettir.

Rüyada portakal ağacından portakal yemek ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, kısmetinizin açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada portakal ağacından portakal koparıp yemek işlerin günden güne daha da artacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına işaret eder.

Rüyada portakal ağacı ve portakal görmek uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine, öz güven kazanacağına rivayet eder.

Rüyada portakal gör canını sıkılacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada portakal ve portakal ağacı görmek korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, kendisini ailesine vereceğine, maddi olarak güç kazanacağına, ayrıcalık elde edeceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments