Rüyada demir kır at görmek

Rüyada demir kır at görmek maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına, yenileceğine, şifa bulacağına, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, ortaya çok başarılı ve kazançlı çalışmalar konulacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına, şansının ve kısmetinin önündeki engellerin kalkacağına, yazgısının güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada demir kır at gördüyseniz:

  • Dostlarınızın yardım taleplerini geri çevirmeyin.

Rüyada demir diş geçmişin kötü etkilerinden ve yaşadığı kötü günlerden uzaklaşacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, işlerin çok büyümeyeceğine işarettir.

Rüyada demir fırlatmak uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada demir döşeme yapılan çalışmaların kıskanan kişiler tarafından baltalanmaya çalışılacağına, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına rivayet eder.

Rüyada demir ütü görmek işlerinin bollaşacağına, zafer ve bol kazanç getireceğine işarettir.

Rüyada demir para eldeki imkanların giderek azalacağına, arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına inanılır.

Rüyada demir çubuk yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına işarettir.

Rüyada demir toplamak rahata ereceğine ve geniş geniş yaşayacağına, ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada demir kesmek yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine rivayet etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments