Rüyada düğün davetiyesi bulmak

Rüyada düğün davetiyesi bulmak işinde bol kazanç elde edeceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, işlerinin artacağına, elinde bulunan imkânların bollaşacağına, çok güzel bir mevkiye geleceğine, büyük bir çalışma gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, gergin olacağına tabir olunur.

Rüyada düğün davetiyesi bulmak gördüyseniz:

  • İşinizle ilgili büyük gelişmeler olabilir.

Rüyada düğün davetiyesi almak kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine delalettir.

Rüyada düğün davetiyesi seçmek anne babaya müjde verileceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine alamet eder.

Rüyada düğün davetiyesi görmek işlerinden de geri kalacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına işaret eder.

Rüyada düğün davetiyesi bulmak ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına delalet eder.

Rüyada kırmızı düğün davetiyesi görmek eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, başının ağrıyacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşının düğün davetiyesi görmek bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada siyah düğün davetiyesi görmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, aniden evlilik kararı alacağına veya sevdiği insanı ailesiyle tanıştırmak isteyeceğine inanılır.

Rüyada yeşil düğün davetiyesi görmek en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, gönül hoşluğu ve esenliği yaşayacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments