Rüyada erkek çocuğun saldırısına uğramak

Rüyada erkek çocuğun saldırısına uğramak muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, yenisinin başlayacağına, dolandırılacağına, iftiraya uğrayacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, maddi manevi zengin bir yaşam sürüleceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, gün geçtikçe daha büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet eder.

Rüyada erkek çocuğun saldırısına uğramak gördüyseniz:

  • Mikrobik hastalıklara açıksınız.

Rüyada erkek çocuğun saldırısına uğramak çok güzel ve huzurlu günler göreceğine, atılan adımların zarar getireceğine delalettir.

Rüyada bir çocuğun saldırısına uğramak mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, emeğinin karşılığını almaya başlayacağına rivayet eder.

Rüyada erkek çocuğun yol göstermesi büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun bayılması bir sebeple rüya sahibinin tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına ve bu sorun yüzünden aradaki bağların epey bir gerileceğine, yol kat edeceğine inanılır.

Rüyada erkek çocuğun su içmesi işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine delalet eder.

Rüyada erkek çocuğun eve işemesi güçten ve takatten düşeceğine, sürekli hastalıklar ile boğuşmak zorunda kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğun işemesi ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, nankörlüğe ve vefasızlığa uğrayarak kendisi için çok ağır sayılacak olaylar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada erkek çocuğun dua okuması büyük sorunların çözüme kavuşacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine inanılır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.