Rüyada eşini öpüştüğünü görmek

Rüyada eşini öpüştüğünü görmek kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, deyim yerindeyse başa bela olan bir kişinin başının altından çıkan bir sorunun daha fazla büyümeden çözüleceğine ve ebeveynler için çok önemli olan bir konuda adım atılacağına, kara kara düşünür olacağına ve kendini adeta büyük bir çıkmazın içine girmiş gibi hissedeceğine, kendisini bir türlü toparlayamayacağına, ruhunun şifa bulacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, eline geçen kazancı boşa harcayacağına, bazen işsiz ve aşsız kalacağına delalet eder.

Rüyada eşini öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Hızla ilerlemeli, belli bir plan, iş ya da projenize heyecan katabilecek yaklaşımlar geliştirmelisiniz.

Rüyada eşini öpüştüğünü görmek geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine delalettir.

Rüyada eşini başkasıyla öpüştüğünü görmek allah katında günahlarının affolacağına, muradının gerçekleşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bi kadınla öpüştüğünü görmek iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının öpüştüğünü görmek işlerinin kötüye gitmeye başlayacağına, yokluğun ve geçim sıkıntısının baş göstereceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kızının öpüştüğünü görmek herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, yaptığı hatalardan ders çıkarıp onları tekrar etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel kimse olacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir yakınıyla öpüştüğünü görmek çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına işaret eder.

Rüyada birinin öpüştüğünü duymak yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zor durumların biteceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada hemcinsi ile öpüştüğünü görmek kariyerinin de zirvesine yükseleceğine, bir sebeple sıkıntılı zamanlar yaşanacağına, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin zararlı bir şekilde biteceğine yorulmaktadır.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.