Rüyada eski komşunun geldiğini görmek

Rüyada eski komşunun geldiğini görmek kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine ve daha iyi bir hayata sahip olunacağına, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına, bir süreliğine de olsa kemer sıkmak gerekeceğine, yeni sorunların çıkmasını ve çok kötü sonuçlar doğurmasını engelleyeceğine, karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyada eski komşunun geldiğini gördüyseniz:

  • Beklenmedik gelişmeler maddi durumunuz üzerinde etkili olabilir veya bazı girişimleriniz ya da ticari adımlarınız hız kazanabilir.

Rüyada eski komşunun geldiğini görmek kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada eski komşunun evine geldiğini görmek sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, sahip olduğu malın miktarında artış yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada komşunun umreden geldiğini görmek yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına, zenginliği bulacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir komşunun evine geldiğini görmek meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine yorulur.

Rüyada eski komşunun taşınması maddi açıdan dibe vurulacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına işarettir.

Rüyada eski bir arkadaşının eve geldiğini görmek endişelerin biteceğine, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına tabir olunur.

Rüyada eski eşinin eve geldiğini görmek daha bir sevileceğine, para yatıracağına rivayet eder.

Rüyada eski nişanlının eve geldiğini görmek özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, hem iş hem de özel hayatında istediği ve aradığı mutluluğu bulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments