Rüyada eski sevgilinin yüzünün asık olması

Rüyada eski sevgilinin yüzünün asık olması tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, insanların takdirine mazhar olacağına, sıkıntıları ve sorunları hızlı bir şekilde aşacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine, elindekilerinin kıymetini bileceğine, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, çok büyük sıkıntıların ve sorunların yaşanacağına, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok rahat bir hayat süreceğine, güzel ve tatmin edici bir ilişkiye başlayacağına işarettir.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün asık olması gördüyseniz:

  • Mevcut maddi sıkıntıya rağmen giriştiğiniz her konuda başarılı olabilirsiniz.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün asık olması bunun da kendisini çok iyi hissetmesine vesile olacağına, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün değişmesi rahatsızlıkların şifa bulacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin başkasına aşık olması aile bireylerinin birlikte hareket edeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin birine aşık olduğunu görmek kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, eş, dost ve akrabaları ile çok sevinecekleri bir haber alacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün gülmesi yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, yaptığı planların ve projelerin kendisine hayır getirmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin yüzünün kızarması zor bir dönemi zararsız bir şekilde atlatacağına, insanlar tarafından tanınan biri olacağına rivayet eder.

Rüyada eski sevgilinin aşık olduğunu görmek çektiği zahmetin, zorlukların ve çilelerin azalacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin sana aşık olması işlerinin sürekli aksi bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, rüya sahibinin, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret vereceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments