Rüyada evde fare yakalamak

Rüyada evde fare yakalamak hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına, kişinin rahat nefes alacağına, günahların af olacağına, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, dürüst ve namuslu bir insan olduğu halde üzerine atılan bu yalan yüzünden insanların güvenini büyük oranda kaybedeceğine, merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine işaret eder.

Rüyada evde fare yakalamak gördüyseniz:

  • Sevdiklerinizle birlikte olmanın tadını çıkarabilirsiniz.

Rüyada evde fare yakalamak çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, inancını bir kenara atacağına rivayet eder.

Rüyada evde fare çıkması iyi gününü de, kötü gününü de paylaşacağına, aldığı tüm tedbirlerin boşa çıkacağına alamet eder.

Rüyada fare evde görmek büyük bir özgüven kazanılacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada evde fare aramak iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir evde fare görmek aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına inanılır.

Rüyada evde fare pisliği görmek projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, maddi olarak zor zamanlar geçirileceğine ve işlerin rayından çıkacağına inanılır.

Rüyada evde evcil fare görmek çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde beyaz fare yakalamak şifaya kavuşacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, başarısının önündeki engellerin kalkacağına, mutluluğunun da hayat boyunca süreceğine, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments