Rüyada evet sesi duymak

Rüyada evet sesi duymak onu alkışlayacağına, sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, çok başarılı adımlar atacağına, bu adımlar sayesinde hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, kurulan hayallerin yıkılacağına, çok sevileceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına, bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada evet sesi duymak gördüyseniz:

  • Sizden yaşça küçük kişiler veya çocuklar kararlarınız üzerinde etkili olabilir.

Rüyada evet sesi duymak üzüntülerinin çok yakında biteceğine, hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, zorlukların ve sorunların tamamen çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada evet diye bağırmak çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına ve büyük iş sahipleri arasına girileceğine, hayatının düzene girmesine vesile olacağına tabir olunur.

Rüyada evet duymak kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına, kolay ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına işaret eder.

Rüyada evet yazısı görmek sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına alamet eder.

Rüyada birine evet demek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, uğranan zarardan kurtulmak amacıyla destek alınamadığı ve yardım bulunamadığı için zararın ve krizin daha da büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada nikah masasında evet demek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, rahat bir döneme gireceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine tabir olunur.

Rüyada evet görmek kazancının azalacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına delalet etmektedir.

Rüyada nikahta evet demek iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, insanların gözüne girerek pek çok görevin aynı anda üstesinden geleceğine, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına delalet eder.

Paylaşılan Rüya Güzel Çıkar
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfa ile ilgili olmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.