Rüyada evliyaya sarılmak

Rüyada evliyaya sarılmak derdin ve sıkıntının biteceğine, ne kadar daralsa da, morali bozulsa da, gelecekte daha dirayetli biri haline geleceğine, işleri büyütme sürecine girileceğine, işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, hayatındaki engellerin ve aksiliklerin de ortadan kalkacağına, çalışmalarının ve emeklerinin karşılığını alacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve uzun zamandan beri istenen arabaya sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada evliyaya sarılmak gördüyseniz:

  • Sizi kontrol altına almaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada evliyaya sarılmak çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada evliyaya dokunmak bir sebeple çok büyük üzüntüye uğrayacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine, evlilik yolunda engeller çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir evliyaya para vermek çok başarılı ve mutlu bir insan olacağına, iyi geçineceğine rivayet etmektedir.

Rüyada evliyaya yardım etmek anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine yorulur.

Rüyada evliyaya hizmet etmek eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına yorulur.

Rüyada evliyaya dua etmek sıkıntılı geçen ve çok büyük zararlara sebep olan bir dönemin kapanacağına ve hayırlı bir işe girileceğine, büyük paralar kazanılacağına alamet eder.

Rüyada bir evliyaya sarılmak sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına işarettir.

Rüyada evliyaya ikramda bulunmak insanların karşısında saygıyla eğileceği ve onların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına, büyük ve önemli bir kimse olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Allâme-i Rü'ya Rüyanı Yorumluyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments